ענבר מנגד

האם נתקלתם בתמונות של בתים מדהימים, כאלו שאמרתם לעצמכם "כשיהיה לי כסף כזה אני רוצה לעצמי… "אם אתם קוראים שורות אלו, זה אומר שאתם עומדים בפני שיפוץ או בנייה וזה הרגע בו כל אותן תמונות רצות לכם בראש ואין לכם מושג וידע כיצד להביא את כל חלומותיכם לידי מימוש.  כאן אני נכנסת לסיפור.  תפקידי הוא להגשים את חזונכם בין אם אתם משפצים דירת שלושה חדרים קטנה, בונים את בית חלומותיכם או מתכננים את המשרדים החדשים של העסק שלכם.

שמי ענבר מנגד ואני בוגרת תיכון ויצו חיפה במגמת אדריכלות ולימודי החוץ של ויצו במסלול עיצוב פנים. מאז שאני זוכרת את עצמי עיצוב היה חלק מחיי. התכנון שלי נעשה לאחר היכרות עם הלקוחות למענם אני מעצבת, תוך תכנון אופטימלי הן במישור העיצובי והן במישור הפונקציונלי. היחס שאני מעניקה לכל פרויקט בין אם זה שיפוץ ובין אם זו בנייה חדשה הוא יחס ללא פשרות בכל המובנים ולכן כל הצלחה היא תוצאה של סינרגיה ביני, בין לקוחותיי ותרגום רצונותיהם ושאיפותיהם לכדי מיצוי מוחלט. אני מתכננת בתים לאנשים שחיים וגרים בהם ומתוך השקפת עולם זו, אני תמיד דואגת לתכנן כך שהעיצוב ישרת את נוחות המחייה ולא יהיה על חשבונה. הנדסת אנוש וחשיבת עומק בתהליך התכנון, הם הגורמים לכך שהתוצאה הסופית תהיה לא פחות ממושלמת.

ענבר מנגד – מעצבת פנים מומלצת

עיצוב פנים הוא הרבה מעבר למה שחושבים, לכן לא קל למצוא מעצבי פנים מומלצים בצפון; לא מדובר רק בשרטוטים, תכנונים וגרירת רהיטים ממקום למקום. שלב התכנון למשל, הוא קריטי ביותר לתהליך וכאשר אנו ניגשים לבחור מעצבת פנים מומלצת רצוי לוודא שהינה בעלת ניסיון עשיר ותיק עבודות מרשים.  ממש כפי שנעשה כאשר נבחר חשמלאי או אינסטלטור, נרצה לוודא שהנם מקצועיים בתחומם ואמינים.

בוחרים מעצבת פנים מומלצת

איתור מעצבת פנים מומלצת בצפון כרוך בדרך כלל באותם מאמצים שנבצע על מנת לחפש בעלי מקצוע אחרים. אנו חיים בעידן מודרני בו אינפורמציה היא נגישה לכולם, באופן מידי ובמגוון אפיקים. לנו נשאר רק לבצע סקר שוק, ולבחור את המעצבת המתאימה לנו ביותר:

  • חיפוש באינטרנט – כאשר ניגש לחפש מעצבת ברשת, נוכל להיעזר במס' אפשרויות: אתר אינטרנט פרטי של המעצבת בו נוכל להתרשם מעבודותיה.
    אתרים מקצועיים הכוללים אינדקס בעלי מקצוע רבים.
  • המלצות – תמיד כדאי לבדוק אצל הקרובים לנו, כדי לקבל המלצה על מעצבת מניסיונם האישי. ואמנם, יש לזכור כי לכל מעצב סגנון משלו, שלוא דווקא יתאים לכולם.

ענבר מנגד – מעצבת לכם חלום!

דילוג לתוכן